Image Alt
This page is

hello! CO–OFFICE

PRACUJ – TWÓRZ - ROZWIJAJ
Biuro na godziny Łódź ... i na dłużej

hello! CO–OFFICE to w pełni wyposażona przestrzeń do pracy, którą można wynająć na godziny lub zostać w niej na dłużej jako rezydent. Do dyspozycji mamy:

4 BIURA

Dedykowane dla 6-8 osób. Przestrzeń polecana do twórczej pracy zespołowej. Biura wyposażone są w atrybuty niezbędne do pracy hybrydowej (kamerka, ring, głośnik, słuchawki, ładowarki, statyw). Nie znajdziesz tu jednak biurek… jest natomiast miejsce do relaksu.

OPEN SPACE

Tutaj znalazło się miejsce na biurka do indywidualnej pracy oraz okrągłe stoły, które zapraszają do wspólnej pracy. Znajdziesz tu wygodne fotele i regały z książkami (uwielbiamy książki!) oraz budkę akustyczną, w której można komfortowo przeprowadzić rozmowę telefoniczną.

hello! ON-AIR, czyli studio do nagrań

Wychodząc na przeciw dynamicznie zmieniającemu się zapotrzebowaniu ludzi przedsiębiorczych, którzy coraz częściej i intensywniej wchodzą w świat internetu - stworzyliśmy miejsce, w którym można nagrać niezbędne do tego materiały, np. podcast, kurs, szkolenie. Zadbaliśmy o odpowiednią akustykę, różne źródła światła w szerokiej gamie kolorystycznej oraz sprzęt taki, jak mikrofony, statywy, kamerki HD. Wystarczy zabrać ze sobą laptop i można działać.

KUCHNIA

Nie da się pracować bez dobrej kawy czy aromatycznej herbaty. W całym hello! BUSINESS CONCEPT zadbaliśmy o to aby smak kawy był ten sam, dlatego zamawiamy naszą autorską mieszankę wypalaną w jednej z łódzkich palarni.

WYRÓŻNIA NAS

Wszystkie nasze powierzchnie są klimatyzowane, a w częściach biurowych zadbaliśmy o profesjonalne wyciszenie przestrzeni, czyli znajdziecie w nich panele akustyczne sufitowe i ścienne. I to nie byle jakie – opatrzone motywacyjnymi grafikami naszego projektu. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Jest to coś, co na pewno wyróżnia nas na tle innych elastycznych biur na wynajem.

hello! CO-OFFICE – oddział TRAMWAJOWA  

Zapraszamy do naszego oddziału hello! CO-OFFICE na ulicy Tramwajowej 17B w bardzo bliskim sąsiedztwie Dworca Łódź Fabryczna. Podróżujesz? Wpadasz do Łodzi gościnnie – ta lokalizacja będzie dla Ciebie idealna. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Napisz albo zadzwoń, pomożemy dobrać skrojoną specjalnie dla Ciebie, najlepszą, najkorzystniejszą ofertę.

hello! BUSINESS CONCEPT

ul. Słowiańska 1/9
93-101 Łódź

663 709 709
hello@hellobc.pl

 
 

    INFO
    Zamknij

    Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Napisz albo zadzwoń, pomożemy dobrać skrojoną specjalnie dla Ciebie, najlepszą, najkorzystniejszą ofertę.

    OBSERWUJ NAS
    INFO