Image Alt
This page is

hello! CO–OFFICE

PRACUJ – TWÓRZ - ROZWIJAJ
Biuro na godziny Łódź

Strefa hello! CO–OFFICE to w pełni wyposażona przestrzeń do twórczej pracy zespołowej, w skład której wchodzą:

4 BIURA

Dedykowane dla 6-8 osób. Przestrzeń polecana do twórczej pracy zespołowej. Biura wyposażone są w atrybuty niezbędne do pracy hybrydowej (kamerka, ring, głośnik, słuchawki, ładowarki, statyw). Nie znajdziesz tu jednak biurek… jest natomiast miejsce do relaksu.

OPEN SPACE

Tutaj znalazło się miejsce na biurka do indywidualnej pracy, wygodne fotele, regały z książkami (uwielbiamy książki!) oraz budkę akustyczna, w której można komfortowo przeprowadzić rozmowę telefoniczną.

GABINET do sesji tlenowych (miękka komora hiperbaryczna 1,3 ATA)

Dlaczego komora hiperbaryczna w przestrzeni biurowej? To proste! Dotleniony organizm działa sprawniej i efektywniej. Zapracowani, aktywni ludzie potrzebują tlenu i dbają o swój czas. U nas możesz poddać się terapii tlenowej nie wychodząc z budynku. Komputer, ulubiona książka… zdecydowanie rekomendujemy książkę lub sen (nie ma to jak drzemka w godzinach pracy) i sprawisz swojemu organizmowi bezcenny prezent, a on na pewno Ci to wynagrodzi.

KUCHNIA

Nie da się pracować bez dobrej kawy czy aromatycznej herbaty. W całym hello! BUSINESS CONCEPT zadbaliśmy o to aby smak kawy był ten sam, dlatego zamawiamy naszą autorską mieszankę wypalaną w jednej z łódzkich palarni.

WYRÓŻNIA NAS

Wszystkie nasze powierzchnie są klimatyzowane, a w częściach biurowych zadbaliśmy o profesjonalne wyciszenie przestrzeni, czyli znajdziecie w nich panele akustyczne sufitowe i ścienne. I to nie byle jakie – opatrzone motywacyjnymi grafikami naszego projektu. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Jest to coś, co na pewno wyróżnia nas na tle innych elastycznych biur na wynajem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Napisz albo zadzwoń, pomożemy dobrać skrojoną specjalnie dla Ciebie, najlepszą, najkorzystniejszą ofertę.

hello! BUSINESS CONCEPT

ul. Słowiańska 1/9
93-101 Łódź

663 709 709
hello@hellobc.pl

    INFO
    Zamknij

    Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Napisz albo zadzwoń, pomożemy dobrać skrojoną specjalnie dla Ciebie, najlepszą, najkorzystniejszą ofertę.

    OBSERWUJ NAS
    INFO