Image Alt
This page is

Konsulting biznesowy

KONSULTING BIZNESOWY

Zakładamy własne biznesy, bo chcemy czuć się niezależni, być wolni od nakazów i zakazów. Robić to co lubimy. Pracować na swoich warunkach, tyle ile chcemy i jak chcemy. Organizujemy swój biznesowy świat po swojemu.

Bywa, że rzucamy etaty i idziemy na swoje. Od teraz nikt nie będzie mówił mi co mam robić. To Ja będę decydować o sobie.

ZDERZENIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ.

… a potem nadchodzi rzeczywistość. Koszty, obroty, zysk, podatki… Okazuje się, że trzeba walczyć o klienta. Naprawiać błędy, gasić pożary. W czasach permanentnej zmiany zdarza się, że przedsiębiorca musi walczyć o przetrwanie. Pracujemy coraz więcej, odpoczywamy coraz mniej. Pojawia się frustracja i rozczarowanie. I pojawia się pytanie: „Po co to wszystko?”

 

Zamiast robić to, co lubimy (przecież miał to być biznes tworzony z pasji) robimy coraz więcej tego, co musimy robić, a nie to czego chcemy i co daje nam satysfakcję.
Co poszło nie tak…?

 

Nie tak miało być. Trzeba to zmienić.

Pracujemy po to aby cieszyć się i korzystać z efektów naszej pracy, a nie po aby przeżyć.

I tego właśnie uczę przedsiębiorców, którzy zapętlili się w swoim biznesowym życiu i nieustająco walczą z czasem, zapominając o sobie.

Nazywam się Katarzyna Radziejewska.

Od zawsze przemawiał przeze mnie menedżer. Już jako dziecko byłam prowodyrem i organizatorem rodzinnych atrakcji. Jako mama trójki synów nie mogło zabraknąć mnie w żadnej klasowej trójce, podobnie było w samorządach szkolnych. Dlaczego? Dzisiaj wiem, że podświadomie chciałam mieć wpływ na to co dzieje się dookoła mnie. Nie zadowala mnie przeciętność i stagnacja. Muszę być w ciągłym ruchu, działać i kreować. Zdecydowanie jestem wizjonerem.

Rzeczywistość – mamy na nią wpływ. Jak duży, zależy od naszej determinacji, motywacji i tego jak bardzo potrafimy wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować wyzwania jakie stawia przed nami życie.

Swoją przygodę z działalnością gospodarczą zaczęłam ponad 20 lat temu i do dzisiaj uważam, że to zdecydowanie moja bajka. Prowadziłam (i nadal prowadzę) biznesy w różnych branżach: odzieżowa, marketing i reklama, gastronomiczna, fitness, nieruchomości.

Oczywiście były wzloty i upadki. Szukałam pomysłu na siebie. Teraz posiadając wieloletnie doświadczenie biznesowe wsparte permanentnym rozwojem, wiedzą zdobytą na szkoleniach i warsztatach pomagam przedsiębiorcom w rozwoju ich firm. Jestem praktykiem i to zdecydowanie mój duży atut. Moje motto i przepis na szczęśliwe życie, to:

Pracuj tyle ile musisz, zarabiaj tyle ile potrzebujesz, a resztę czasu przeznacz na to, co lubisz

Jestem trenerem mentalnym, trenerem biznesu, DiSC Trainer&Facilitator oraz posiadam ukończone szkolenie Masterclass z metody Otwarte Karty (narzędzia do budowania efektywnych zespołów). Całym moim doświadczeniem dzielę się z innymi podczas warsztatów, które organizuję w sali szkoleniowej hello! EVENT, a wszystko po to, aby inspirować innych do bycia szczęśliwymi (zarówno prywatnie, jak i zawodowo). Pracuję z klientami indywidualnymi oraz zespołami.

SZukasz inspiracji, wsparcia?

Umów się ze mną na konsultację. Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

Sklep

Zobacz też inne produkty i usługi wspierające Twój rozwój.

SKLEP
Zamknij

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Napisz albo zadzwoń, pomożemy dobrać skrojoną specjalnie dla Ciebie, najlepszą, najkorzystniejszą ofertę.

OBSERWUJ NAS
INFO