Image Alt
read the new post

Biznesowy ekosystem, czyli biuro w nowym wydaniu

Biuro to już nie tylko miejsce do pracy. Od przestrzeni biurowej oczekujemy teraz czegoś więcej. Po miesiącach spędzonych w domu w systemie pracy hybrydowej lub całkowicie online, chcemy wyjść z domu, jednocześnie czując się w miejscu pracy jak w domu.

 

Dlaczego uważasz, że centrum biznesowe hello! BUSINESS CONCEPT to dobry pomysł?

– Ja tak nie tylko uważam, ja to wiem. Jest w Łodzi zapotrzebowanie na przestrzeń dla zabieganych, osamotnionych biznesowo ludzi, gdzie mogliby popracować, poprawić kondycję i jeszcze zresetować się przy posiłku. A to wszystko w towarzystwie ludzi o podobnym stylu życia i ze zbliżonymi wyzwaniami.

Powiedziałaś – trochę osamotnionych… Twoim zdaniem przedsiębiorcy, ludzie, którzy prowadzą świetne biznesy, których stać na wiele rzeczy, naprawdę mogą być samotni?

– Oczywiście. Czym wyżej – tym mniej ludzi. Tak jak w wysokich górach. Żeby dojść na szczyt, potrzeba ogromnego wysiłku, przygotowania, odpowiedniego sprzętu, determinacji i poświęconego czasu. Po drodze są z Tobą różni ludzie, ale wielu rezygnuje, nie daje rady. I często na ten szczyt docierasz sam. Dlatego zrodził się taki pomysł, żeby tych ludzi połączyć. Mają różne doświadczenia, mogą być dla siebie inspiracją, ale przede wszystkim będą się mogli zrozumieć na poziomie – jaki już osiągnęli swoją pracą.

hello! BUSINESS CONCEPT to trzy uzupełniające się strefy: hello! TRAINING, hello! CO–OFFICE i hello! EVENT. Dlaczego akurat takie?

– Chciałam stworzyć miejsce, które da poczucie całości. Wyobraź sobie, że masz do zrobienia bardzo ważny projekt ze swoim zespołem, powiedzmy plany na rozwój kolejnej marki. Trwa to kilka godzin. Kreowanie nowych rzeczy wymaga odpowiedniej przestrzeni. Ciężko pracować koncepcyjnie zza biurka, na niewygodnym krześle i przy kiepskiej kawie. W strefie hello! CO–OFFICE znajdziesz dosłownie wszystko, czego możesz potrzebować. Zadbaliśmy o akustykę. Specjalny system wyciszenia zapewnia niesamowity komfort pracy, wygodne fotele, duży stół, motywujące grafiki na ścianach, TV, głośnik oraz niezbędne akcesoria typu ładowarki, kamerki, ringi, są do Twojej dyspozycji. A czy można wyobrazić sobie lepsza przerwę w pracy niż przygotowanie zespołowo lunchu i cieszenie się ze zdrowego, wspólnego posiłku? No i na koniec – choć ja polecam też na samym początku – zadbanie o swoje ciało pod okiem trenera personalnego.

Miejsce tworzone z holistycznym podejściem do życia

Twoje motto „Pracuj tyle ile musisz, zarabiaj tyle ile potrzebujesz, a resztę czasu przeznacz na to, co lubisz” dla niektórych osób może wydawać się nierealne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Potrafisz je obronić?

– Tak, ja tak żyję. Wszystko jest kwestią odpowiedniego ustawienia priorytetów, otaczania się ludźmi o podobnym stylu myślenia i postawienia sobie odpowiednich celów. Doskonale wiem, jak łatwo utknąć, pogubić się, wypalić lub zostać pracoholikiem, prowadząc swój własny biznes. Dlatego też w hello! BUSINESS CONCEPT można liczyć na wsparcie psychoterapeuty, trenera mentalnego, mentora oraz trenera biznesu, którzy pomogą obrać właściwy kierunek. Postawiłam przed sobą taki cel, nawet mogę powiedzieć, że misję – aby połączyć osoby przedsiębiorcze i pokazać im, że nie są sami i że zawsze można wycisnąć jeszcze więcej od życia, jeśli tylko znajdziemy się w odpowiednim miejscu i z podobnie do nas myślącym ludźmi. 

 

Interesuje Cię biuro w systemie elastycznym? Szukasz wyjątkowego miejsca? Chcesz być częścią biznesowego ekosystemu? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty: https://hellobc.pl/cennik/.

 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Zamknij

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Napisz albo zadzwoń, pomożemy dobrać skrojoną specjalnie dla Ciebie, najlepszą, najkorzystniejszą ofertę.

OBSERWUJ NAS
INFO